Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yatırımcılardan Neden Tepki Çekiyor?

Bitcoin Yatırımcılardan Neden Tepki Çekiyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının düşmesi 5 günü aşan süredir devam ederken, yatırımcılar tepkilerini belirli medya araçlarını kullanarak dile getiriyorlar. Bazı kripto para yatırımcılarına göre piyasa düşüşleri devam ettiği sürece tepkilerin durması mümkün değil ve fiyatların düşmeye devam etmesi durumunda sonuçları daha kötü olabilecek tepkiler görülmesi mümkün olabilir.

Yatırımcılar kripto para fiyatlarının beklenenden çok daha fazla düştüğünü ve fiyatların düşmesinin sadece bir anda olmasının belirli problemler yarattığını düşünüyor. Kripto para sahiplerine göre, kripto para birimlerinde yaşanan fiyat değişimlerinin devam ettiği sürece yatırımcılar olarak piyasaya güven azalıyor ve bu güven azalması nedeni ile kripto para birimlerinin fiyatı satışların önünün açılmasına bağlı olarak daha fazla düşüyor.

Bitcoin fiyatında olan düşüşler bir süredir devam ediyor ve kısa zamanda bunu durdurmak pek mümkün değil diye düşünüyorum. Yatırımlarımızdan kazandığımız kazanç sürekli düştü ve artık bu kabul edilemeyecek bir seviyeye kadar düştü. Yatırımlarımız 1 yılı aşkın süredir sürekli zarar etti ve kazandığımızdan daha çok kaybettiklerimizi tartışmaya başladık.

Bitcoin yatırımcılarının bu sözleri yeni değil. Bir süredir birçok yatırımcı aynı düşünceye sahip ve kripto para birimlerinin sürekli düşen değerinden dolayı tekrar piyasada yatırım yapmayacak olduklarını, kripto para satın almayacak olduklarını ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatının düşmesine bağlı olarak yatırımcılar yeni yatırımlarının değer kazanmayacak olduğunu, bugün yaptıkları yatırımın yarın değer kaybetmesinin kendilerini hem maddi, hem psikolojik olarak etkileyen bir konu olduğunu düşünüyorlar. Yatırımcılara göre kripto para birimlerinin sürekli olarak değer kaybetmesi önü alınamaz bir sonuca sebep olabilir ve bu nedenle yatırımcılar piyasadan çıkmaya devam ettikçe yatırımların değeri sürekli düşüş gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları