Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları Kazanç Beklentisinde

Kısa vadede daha fazla kazanç elde edebilecekleri düşüncesinde olan yatırımcıların sayısı rekora koşuyor.

Kripto para birimi yatırımcıları bu dönemde daha fazla kazanç elde etme beklentisi ile hareket ediyor. Birçok yatırımcı kısa vadede kendilerinin beklediklerinden daha fazla kazanç elde edebilecek olduklarını, bu konuda kazançlarının yüksek olacağını ve beklemedikleri kadar yüksek kazanç elde edebilecek oldukları düşücesindeler.

Ancak aynı zamanda son günlerde yaşanan kripto para birimlerinin beklenmedik fiyat düşüşü bir grup kripto para yatırımcısını özellikle çok büyük oranda rahatsız ediyor. Bunun sebeplerinden bir tanesi fiyatın 10 bin dolar seviyesine yeniden yükselip yükselmeyecek olduğuna dair belirsiz durum gösterilmekte.

Bitcoin’in gelecek günlerde 10 bin dolar seviyesine yeniden yükselmesi beklentisi sürerken, bu durumun özellikle bu dönemde yatırımcıları kazanç beklentisinde tutmayı sürdürdüğüne değiniliyor.

Asya piyasalarında satışlar alımlardan biraz daha fazla olsa da, bu durumun kısa süre içerisinde tersine dönebilecek olduğu düşünülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu