Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları Kısa Vadeli Düşüşlerden Endişeli

Bitcoin yatırımcıları, kısa vadeli düşüşlerden büyük oranda endişe ediyor.

Bitcoin yatırımcılarının kısa vadeli düşüşlerden büyük oranda endişe ettiği ve yakın zamanda daha büyük oranlarda satışlardan söz edilebileceği iddia ediliyor. Yatırımcılar, kısa vadeli olarak 1.000 dolardan daha fazla değer kaybeden Bitcoin’in, bu dönemde daha fazla değer kaybetmeye devam edip etmeyecek olduğu ise soru işaretlerine sebep olmakta.

Bazı yatırımcılar 1 ay içerisinde fiyatın ABD’de yaşanacak gelişmelere bağlı olarak değişebileceği, fiyatın 1.000 dolar tekrar yükselebileceği gibi beklentilerin ise düşüş yönünde olduğunu ifade etmekteler.

Altcoin sahibi çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı bu dönemde daha büyük düşüşler beklerken, Bitcoin fiyatını belirleyecek en önemli unsurlardan bir tanesinin beklentiler olduğuna ve bu durumun şu an için pek iyi seviyede olmadığına değiniyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu