Bitcoin

Bitcoin Yatırımcılarının Piyasa Beklentisi İyi

Bitcoin ne olacak?

Bitcoin yatırımcılarının piyasadan bekledikleri beklenti son derece iyi. Yatırımcılara göre son dönemdeki fiyat artış ve düşüşlerinin olması görünüşe bakılırsa Bitcoin’e daha önce yatırım yapmış olan insanlar kripto para yatırımı yapmaya devam ediyorlar. Yatırımcılar fiyatların düşmesine rağmen son derece yükseliş beklentisi olduğunu ve kendilerinin uzun vadeli değil kısa vadeli olarak kazanç elde edeceğini düşünerek hareket ettiklerini belirtiyor.

Bitcoin fiyatındaki değer artışının bir süre sonra etkisini gösterecek olduğunu düşünen kripto para analistleri ise yatırımcıların bu dönemde beklentisinin arttığını ancak %30 düşüş olabileceği açıklamalarının kar satışları azaldığı için bu seviyeleri koruyabileceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükselmesi veya yükselmemesi arasında kalan kripto para yatırımcılarına göre bir süre sonra bu dönem bittiğinde Bitcoin sahibi olanlar kazanacak, bu zamanda yüksek fiyatlı diye Bitcoin sahibi olmayan kişiler ise kazanç elde edemedikleri için daha yüksek fiyatlardan Bitcoin yatırımı yapmak zorunda kalacaklar. Bitcoin piyasa hacmine bakılırsa günümüz koşullarında geçtiğimiz 1 aya oranla oldukça iyi durumda ve yükseliş pozisyonunu koruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu