bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Yeniden 12.000 Dolara Gidiyor

Bitcoin Yeniden 12.000 Dolara Gidiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleri sürekli olarak değer kazanmaya devam ederken, yatırımcıların büyük bir bölümü son dönemdeki düşüş hamlesinden sonra yeniden bir yükseliş döneminin başlaması nedeniyle heyecanlı. Kripto para yatırımcıları için bu dönemde beklentiler sürekli olarak artıyor ve kripto para birimlerine yönelik bakış açısı tekrar eskiye göre daha iyiye gidiyor.

Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ifade eden analistlere göre ise bu dönemde yaşanan gelişmeler piyasaya olumlu olarak yansıyor ve yatırımcılara beklediklerinden daha iyisinin olabileceği ve hiç beklenmedik bir anda bile kripto para fiyatlarının yükselebileceğini ifade ediyor.

Bitcoin’in fiyatında yükseliş 12.000 dolara dayanmış iken, bu seviyenin ardından 13.000 doları görmek mümkün olabilir ve kısa sürede 20 bin dolara giden yeni fiyat artışları gündeme gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları