Bitcoin

Bitcoin Yeniden 6.900 Dolara Mı Düşecek?

Bitcoin fiyatında 7.400 dolardan hemen sonra 6.900 dolara düşüş olabileceği beklentisi yeniden hortladı

Bitcoin 2020’ye kötü giriyor. Bitcoin’de 2019 yılının çok aşırı kötü geçtiğinden yakınan yatırımcılar artık 2020 yılında beklentilerinin tutmayabilecek olduğunu düşünmeye başlarken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise kazançlarının 2020 yılının ilk aylarında artabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin’de yükseliş beklentisi kısa vadede yatırımcıları mutlu eden gelişmelerden bir tanesi olsa da her zaman için bu beklenti olumlu seyredemeyebiliyor.

Bitcoin’de bugün 7.100 dolar seviyesine kadar düşüş yaşanmasının ardından yeniden 6.900 dolara düşüp düşmeyecek olduğu bazı soru işaretlerine sebep oldu. Bazı yatırımcılar 6.900 dolara düşecek olduğu endişesi ile hareket ederken, bazıları ise fiyatların daha fazla yükselebilecek olduğunu düşünüyor.

Ancak 6.900 dolara düşecek endişesi birçok yatırımcı için sorun yaratan bir endişeli beklemeye sebep olmakta.

Analistler 7100 doların altına düşülmesi durumunda ciddi satış baskısının tetiklenebileceği ifade ederek 6800 dolar seviyelerine kadar bir gerilemenin olabileceğini ifade ediyor. Ancak orta ve uzun vade için beklentiler hala yüksek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu