Bitcoin

Willy Woo: Bitcoin’de Dip Görüldü, Yükseliş Zamanı Geldi Çattı

Ünlü Bitcoin analisti Willy Woo, kripto para biriminin bundan sonra büyük düşüşler görmeyeceğini ve değerinin daha fazla yükselecek olduğunu açıkladı.

Nexo

Willy Woo açıklamasında kripto para piyasasında yeni gelişmeler ve yükselişlere hazırlıklı olunması gerektiğini bildirdi. Açıklamasında kripto para birimi Bitcoin için bu dönemde dip fiyatın görüldüğü ve bundan sonrasında artık kripto para birimlerinin daha fazla değer kazanacak olduğunu ve daha fazla insanın kripto para satın alması için en iyi dönemden geçtiklerini açıkladı.

Willy Woo, artık düşüşün büyük oranlarda olmayacağını ve beklendiği gibi fiyatların daha da fazla değerinde yükseliş olacağını düşündüğünü açıkladı.

Yatırımcılar ise 7.600 dolara kadar büyük olmayan bir yükseliş gören BTC’nin uzun vadede daha çok değer kazanıp kazanmayacak olduğu konusunda büyük soru işaretlerine sahip olduklarını belirtmeye devam etmek konusunda fazlası ile ısrarcılar.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı