Kripto HaberleriBitcoinWilly Woo: Bitcoin'de Dip Görüldü, Yükseliş Zamanı Geldi Çattı

Willy Woo: Bitcoin’de Dip Görüldü, Yükseliş Zamanı Geldi Çattı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Willy Woo açıklamasında kripto para piyasasında yeni gelişmeler ve yükselişlere hazırlıklı olunması gerektiğini bildirdi. Açıklamasında kripto para birimi Bitcoin için bu dönemde dip fiyatın görüldüğü ve bundan sonrasında artık kripto para birimlerinin daha fazla değer kazanacak olduğunu ve daha fazla insanın kripto para satın alması için en iyi dönemden geçtiklerini açıkladı.

Willy Woo, artık düşüşün büyük oranlarda olmayacağını ve beklendiği gibi fiyatların daha da fazla değerinde yükseliş olacağını düşündüğünü açıkladı.

Yatırımcılar ise 7.600 dolara kadar büyük olmayan bir yükseliş gören BTC’nin uzun vadede daha çok değer kazanıp kazanmayacak olduğu konusunda büyük soru işaretlerine sahip olduklarını belirtmeye devam etmek konusunda fazlası ile ısrarcılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları