binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumBitcoin Yükselirken Ethereum Neden Yükselmiyor?

Bitcoin Yükselirken Ethereum Neden Yükselmiyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatına dair henüz daha bir yükseliş olmaması yatırımcıların daha fazla soru sormasına ve daha fazla insanın ”neden yükselmiyor?” demesine neden oluyor. Yatırımcılar kripto paralarda yaşanan bu yükselişlerin yeterli olmadığını ve asla hiçbir zaman kimsenin kripto paralar konusunda net bir ifade kullanamayacak olduğunun bilincinde olmasına rağmen akıllarda olan sorularına da yanıt bulmak istiyorlar.

Bazı yatırımcılar Bitcoin yerine Ethereum‘u tercih ederken, bazıları ise Ethereum’un adının dahi kripto paralar arasında olmaması gerektiğini ve Bitcoin dışında kalan tüm kripto paraların yersiz ve balon kripto paralar olduğunu ve bu ifadelerin Bitcoin için olmasa bile ETH için kullanılmasının uygun olabilecek olduğunu belirtiyor.

Kripto para sahibi kişilerin ilk tercihleri de bundan dolayıdır ki her zaman birinci sırada Bitcoin’den yana oluyor. BTC piyasada %50 oranına varan oranı ile birinci sırada bulunan kripto para birimi olarak kendi etkisini gösteriyor. Bu konuda bir numara olması ve sürekli olarak daha fazla yatırımcının BTC’den yana kendi birincil tercihlerini kullanması diğer altcoinlerin, lider kripto paranın arkada kalması ile sonuçlanıyor.

Ethereum’u Sildiler

Yatırımcılar tarihinde sadece 1 kez rekor kıran ve daha sonrasında hiçbir şekilde aylık olarak dahi büyük rekorlar kıramayan, sık sık kayıplar yaşayan Ethereum’u defterden adeta sildiler. Bunun nedeni hem karlı olmayan yatırım olarak değerlendirilmesi ve Ethereum‘un olduğu yerde sayması, hem yatırımcılara kazandırmadığı üzere hakkında olumsuz yorumların daha fazla artmasından dolayı kaynaklanıyor

Birçok yatırımcının eskiden en fazla değerlenecek olduğunu belirttiği Ethereum, şimdilerde o kadar düşük bir seviyede olmamasına rağmen kendisinden bekleneni veremiyor ve bunun sonucunda ortaya daha kötü bir sonuç ve daha az yatırımcı ile daha az fiyat dengesi çıkıyor.

Arz-Talep dengesi olarak bakıldığında Ethereum yine ilk 4 kripto para birimi arasında ve hala popüler olmasına rağmen bu kadar fazla popüler olmasının etkisini de gün be gün kaybetmeyi sürdürüyor.

Yatırımcılar tercih olarak Bitcoin’i, 2. sırada ise EOS, NEO ve benzeri kripto paraları değerlendirmek istiyor. Bunun nedeni ise Ethereum’un gücünü ve etkisini gösteremediğinden dolayı yaşanan bir durum olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail