Bitcoin

Bitcoin Yükselirken Yatırımcılar Alımlara Yöneldi

Bitcoin fiyatında yeniden düşüşler yerini yükselişlere bıraktı.

Kripto para piyasasında yatırımcılar beklemedikleri yükselişler ile karşılaştılar. 8.600 doları geçen Bitcoin bugün daha fazla yükselebileceğine yönelik olumlu bir tablo çizerken, yatırımcıların 8.800 dolar konusunda bazı beklentisi olduğu görülüyor. Çok sayıda yatırımcı Bitcoin fiyatında 8.800 doların görülebilecek olduğunu ve fiyatın büyük oranda değer kazanabilecek olduğunu düşünüyor iken, bazı yatırımcılar ise fiyat konusunda düşüşlerin her an tekrar geri yaşanabilecek olduğu düşüncesi ile hareket etmeyi tercih ediyor.

Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli sebeplerden bir tanesi olarak yatırımcıların piyasaya yönelik hareketleri de bugün olumlu görülüyor.

Bazı yatırımcılar, özellikle bölgesel olarak gelişmelerin sakin hareket ediyor olması, küresel bir tehdidin düşük seviyede olması gibi ibarelere göre fiyatların yükselmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu