Bitcoin

Bitcoin Yükselirken Yatırımcılar Alımlara Yöneldi

Bitcoin fiyatında yeniden düşüşler yerini yükselişlere bıraktı.

Kripto para piyasasında yatırımcılar beklemedikleri yükselişler ile karşılaştılar. 8.600 doları geçen Bitcoin bugün daha fazla yükselebileceğine yönelik olumlu bir tablo çizerken, yatırımcıların 8.800 dolar konusunda bazı beklentisi olduğu görülüyor. Çok sayıda yatırımcı Bitcoin fiyatında 8.800 doların görülebilecek olduğunu ve fiyatın büyük oranda değer kazanabilecek olduğunu düşünüyor iken, bazı yatırımcılar ise fiyat konusunda düşüşlerin her an tekrar geri yaşanabilecek olduğu düşüncesi ile hareket etmeyi tercih ediyor.

Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli sebeplerden bir tanesi olarak yatırımcıların piyasaya yönelik hareketleri de bugün olumlu görülüyor.

Bazı yatırımcılar, özellikle bölgesel olarak gelişmelerin sakin hareket ediyor olması, küresel bir tehdidin düşük seviyede olması gibi ibarelere göre fiyatların yükselmesini bekliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu