binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Yükseliş İçin Hazır Mı? Başarılı Analistten Umutlandıran BTC Raporu!

Bitcoin Yükseliş İçin Hazır Mı? Başarılı Analistten Umutlandıran BTC Raporu!

10X Research kurucusu Markus Thielen, yeni analizinde Bitcoin'in önemli bir yükselişin eşiğinde olabileceğini tahmin etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin, son günlerde değişken bir performans sergiliyor.

Bu noktada BTC geçtiğimiz hafta 71.000 doların üzerine çıkarken, güçlü ABD istihdam verilerinin ardından bir düşüş yaşadı.

Bitcoin’deki bu dalgalanmaların ortasında, 10X Research kurucusu Markus Thielen, tarafından yapılan bir analiz, Bitcoin’in önemli bir yükselişin eşiğinde olabileceğini gösterdi.

Tahminlerinde ve analizlerinde oldukça başarılı olan Thielen son analizinde yatırımcıların BTC birikimine dikkat çekti.

Bu noktada geçtiğimiz ay kripto para borsalarından yaklaşık 6,75 milyar dolar değerinde 100.000’e yakın Bitcoin çekildiğine işaret eden Thielen, Bitcoin’in potansiyel yükseliş eğilimi içinde olduğunu belirtti.

“Geçtiğimiz ay borsalardan yaklaşık 6,75 milyar dolar değerinde 100.000’e yakın Bitcoin çekildi.

Bu çıkış büyük ölçüde iki büyük ABD platformu tarafından yönetildi: Kraken ve Coinbase.

Kraken’den, yaklaşık 3,8 milyar dolar değerinde 55.000 Bitcoin çekilirken Coinbase’den ise 1,7 milyar dolar değerinde 24.000 Bitcoin çekildi.”

Bu devasa BTC çekimlerinin yatırımcılar arasında potansiyel bir yükseliş eğilimine işaret ettiğini belirten Thielen, büyük miktarlarda Bitcoin borsalardan çıkarıldığında, bunun genellikle yatırımcıların BTC’leri yakın gelecekte satmak yerine ellerinde tutmayı planladıkları anlamına geldiğini söyledi.

“Bu eğilim, borsalardaki mevcut arzı sıkılaştırabilir ve talebin sabit kalması veya artması halinde fiyatın yükselmesine neden olabilir.”

Bitcoin yazım esnasında 69,380 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail