Bitcoin

Bitcoin Yükseliş Rallisi Kısa Süreli Düşüş Eğilimi Gösterebilir

Bitcoin fiyatında 12 bin dolar tekrar görülebilir.

Bitcoin fiyatı 24 saat kadar kısa bir zaman diliminde 12.000 dolar seviyesine kadar ulaşarak yeniden rekor kırdı. Ancak daha sonrasında bugün gün ortasına doğru gittiğimiz bu saatlerde 11.650 dolara kadar geriledi ve neredeyse tüm altcoin kripto para birimlerinin değerinde ciddi düşüşler yaşandı. Kripto para piyasasında bu tür ufak düşüşler normal olsa da yükseliş rallisi gösteren ve bunu kısa süre içerisinde yatırımcılara hissettiren Bitcoin’in bu tür düşüşlerinin çok fazla ani yükseliş ve piyasadaki halving ve benzer altcoin haberlerinden ötürü düşmesi normal olarak doğal karşılanmalı. Milyarlarca dolar değerindeki kripto para piyasası hacmine rağmen piyasada her zaman için büyük oranda satışlar bu tür düşüşlere neden olabilecek güçte.

Bitcoin fiyatındaki düşüşün ne kadar süre devam edecek olduğu hakkında yatırımcıların aklında bazı soru işaretleri olsa da yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para piyasasında daha büyük yükselişler olabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi için önceliğin her zaman yatırımcılar tarafından satış değil, alımlara devam edilmesi şartlarından geçiyor.

*Bitcoin güncel fiyatı 11.600 dolar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu