Bitcoin

Bitcoin Yükseliş Sonrasında Düşüş Yaşadı, Sırada Ne Var?

Bitcoin fiyatında yükselişlerden hemen sonra düşüş oldu.

Bitcoin fiyatında yükseliş sonrasında büyük bir düşüş yaşandı. Bitcoin’in fiyatındaki bu değişimin ne kadar süre devam edeceği ise bilinmezliğini koruyor. Bir süre önce 10 bin doları göreceği iddia edilen Bitcoin, bugün ise 6.000 dolara düşecek mi, yoksa düşmeyecek mi? Tartışmalarının odağında. Kripto para yatırımının fiyatında düşüş olması beklentisi yüksek olsa bile henüz kısa vadede düşüşlerin oranlarının çok fazla olabileceği ancak orta vadede yükseliş olarak bu durumun geri dönüş sağlayacak olduğu beklentisi var.

Kripto para birimi analistlerine göre piyasadaki her türlü olay yatırımcıları yakından ilgilendiriyor ve kripto para birimlerinin fiyatında bazı panik satışlar nedeniyle düşüşe sebep olabiliyor. Bitcoin’i 7.350 dolar seviyesinden alım yapılmasının önünde sakınca olmadığını ifade eden kripto para analistleri ise bu dönemde yapılacak her bir yatırımın değerinin geri dönüşünün 10 bin dolar seviyesine yükseliş olmasını bekledikleri 2019 yılı bitmeden gerçekleşebileceğini düşündüklerini ifade ettiler.

Bitcoin satın almanın zamanı yok. Herkes istediği zaman satın alabilir. Bundan sonraki seviye düşüş olarak beklense de Mayıs ayından önce de bu beklenti vardı ve tam tersi oldu 8.000 dolara yükseliş görüldü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu