Ana SayfaBitcoinBitcoin Yükselişini Devam Ettirecek Mi? Santiment Yorumladı!

Bitcoin Yükselişini Devam Ettirecek Mi? Santiment Yorumladı!

Takip et

2022 yılında sert ve keskin düşüşler yaşayan Bitcoin (BTC) ve kripto paralar Temmuz ayında toparlanmaya başladı.

CoinGecko verilerine göre yazım esnasında 23.424 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin son 7 günde %3,4 yükseldi.

Yatırımcılar başta BTC’de olmak üzere kripto piyasasında son haftalardaki yükselişin devam edip etmeyeceğini merak ederken zincir üstü analitik firması Santiment, BTC’nin Ağustos ayında her iki yöne de hareket etme ihtimalinin olduğunu söyledi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Santiment Bitcoin’le ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Santimentfeed’in NVT modeli, Mayıs ve Haziran aylarında artan boğa ayrışmasının sonunda bir fiyat sıçramasının gerçekleştiğini gördükten sonra Bitcoin Temmuz ayında %18 arttı.

Fiyatlar yükseldikçe ve token dolaşımı biraz azaldıkça nötr sinyal ile BTC Ağustos her iki yönde de hareket edebilir.”

Santiment, bu paylaşımıyla yatırımcılara BTC‘nin Ağustos ayında yükselişine devam edebileceği gibi, aşağı doğru hareket edebileceğini de söylüyor.

Bugün aylık raporunu yayınlayan CoinShares, kripto para fonlarına uzun bir aradan sonra ilk kez üst üste beş hafta giriş olduğunu söyledi.

Temmuz ayında 474 milyon dolar sermaye girişi olduğunu belirten CoinShares, Bitcoin’de geçtiğimiz hafta 85 milyon dolarlık giriş yapıldığını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları