Bitcoin

Bitcoin’de 10.000 Dolara Son 150 Dolar Kaldı

Bitcoin fiyatında 10.000 doların görülmesine son 150 dolar kaldı.

Kripto para birimi yatırımcıları son dönemlerde beklediklerinden daha farklı ve daha değişik bir yükseliş görmüşlerdi. Bitcoin son 150 dolar daha kazanması halinde yatırımcılara uzunca bir zamanın ardından 2020’de ilk kez 10.000 doları göstertmiş olacak ve yatırımcılar bu sayede piyasaya daha fazla güvenebilecek.

Kısa vadede kripto para birimi yatırımcıları kazançlarının yükselebileceğini düşünürken, bir yandan ise kazançlarının düşebilecek olduğunu düşünüyorlar ve bu yükselişlerin tekrar 10.000 doları göremeden düşebilecek olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin güncel piyasa fiyatını 10.000 dolara yükseltecek hamleler bugün yatırımcıları karşılayabileceği gibi, kısa vadede yatırımcıların kazançlarının daha da fazla artması bu dönemde mümkün olabilir. Bitcoin’de kısa sürede beklentiler tutmazsa yatırımcılar yine de bu fiyat seviyesinden alım yapmaya devam edebilirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu