Bitcoin

Bitcoin’de 10.000 Doları Bekleyenler Umutlu, 20.000’i Bekleyenler Kararsız!

Kripto para birimi piyasası son yılların en zor dönemlerinden bir tanesini bu dönemde yaşadı.

Nexo

Kripto para birimlerinin değeri giderek değişiyor. Yatırımcılar istediklerini bulamıyor ve kripto para pazarı istenen gelişmeleri veremiyor. Ancak kripto para birimi yatırımcıları bir tarafta yatırımlarının daha iyi değer kazanacak olduğunu beklerken, bir tarafta ise kripto para fiyatlarının rekor düzeyde düşmesinin her an yaşanabilecek bir gerçek olacağı ihtimalleri akıl karıştırıyor. Bitcoin hakkında yatırımcılar bu dönemde 10 bin doların görülebilecek olduğunu ve umutlu olduklarını belirtirken, bir tarafta ise 20 bin dolar beklentisinde olan yatırımcılar kararsız olduklarını ve bu sebeple kayıplar yaşama riskini göz önünden alamadıklarını belirtiyorlar.

Bitcoin fiyatında rekor kırılıp kırılmayacağı merak edilirken yatırımcılar piyasada fiyatın rekor kıramayabilecek olduğunu da hesaba katarak yatırım yapmayı sürdürmeleri gerek. Aksi durumda 20 bin dolar rekoru beklentisi bu dönemde düşük olduğu için piyasadaki analistlerin yorumlarına güvenerek hareket etmek her zaman için doğru bir karar olmayabilir. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında soru işaretleri hiçbir zaman için kesin ve net yanıtlar bulmuş değil ve bu sebeple de yatırımcılar dikkatli olarak hareket etmeli, aksi durumda kayıplar yaşayabilirler.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı