binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Ayı Piyasası Geri Mi Geldi? BTC Yarılanma Sonrası Toparlanabilecek Mi? Santiment...

Bitcoin’de Ayı Piyasası Geri Mi Geldi? BTC Yarılanma Sonrası Toparlanabilecek Mi? Santiment Açıkladı!

Fiyatların genel olarak kripto para topluluğunun beklentisinin tersinde hareket ettiğine dikkat çeken Santiment, Bitcoin fiyatında toparlanma sinyallerinin olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde yaşanan düşüş yatırımcıların bazılarının boğa piyasasının sona erdiğini düşünmesine neden oldu.

Hatta bazıları ayı piyasasının tekrar başlamış olabileceğini konulurken, Santiment tarafından paylaşılan veriler yatırımcıların Bitcoin’in fiyatında düşüş eğilimi beklediğini gösteriyor.

Bu noktada Santiment yaptığı son paylaşımda, fiyatların genel olarak kripto para topluluğunun beklentisinin tersinde hareket ettiğine dikkat çekerek azalan FOMO’nun Bitcoin’in halving’ten hemen önce veya kısa süre sonra bir toparlanma görebileceğine dair umut verici bir sinyal olduğunu belirtti.

“Kripto para topluluğuna göre boğa piyasası, Bitcoin’in 14 Mart’ta Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi olan 73,6 bin dolardan bu yana yaşadığı -%16’lık düşüşünden sonra sona erdi. Aynı zamanda ayı piyasasının tekrar başlayacağından bahsedilenler de artıyor.

Tarihsel olarak fiyatlar, topluluğun beklentilerinin tersi yönde hareket ediyor. FOMO’nun hızlı düşüşü ve FUD’daki dikkate değer artış, lider kripto para birimi Bitcoin’in halving’ten hemen önce veya kısa süre sonra bir toparlanma görebileceğine diar umut verici bir kombinasyon sunuyor.”

Santiment’in verilerine göre, sosyal medya platformlarında “boğa piyasası” veya “boğadan” bahsedilenlerin sayısının Mart ayı sonundan bu yana azalırken “ayı piyasası” veya “ayıdan” bahsedilenlerin sayısı da giderek arttı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail