Kripto HaberleriHaberlerBitcoin'de Batan Zhu Su Lüks Villasını Satılığa Çıkardı!

Bitcoin’de Batan Zhu Su Lüks Villasını Satılığa Çıkardı!

Takip et

Bir kaç gün önce Britanya Virjin Adaları’ndaki bir mahkeme başarısız olan kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’in (3AC) tasfiyesine karar vermişti.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme! Bitcoin Yatırımcısı 3AC'nin İflasına Karar Verildi, Tasfiye Başlıyor!

Bloomberg’in haberine göre Three Arrows Capital’in kurucu ortağı Zhu Su, şirketi tasfiyeyle karşı karşıya olduğu için Singapur‘daki lüks evlerinden birini satmaya çalışıyor.

Zhu Su ve eşi, Aralık 2021’de Singapur’un Yarwood Bulvarı’nda 48.8 milyon Singapur doları (35 milyon ABD doları) karşılığında müstakil bir bungalov tarzında bir ev satın almıştı.

Zhu Su’nun satın aldığı bu bungalov, iyi sınıf bungalovlar olarak nitelendiriliyor ve Singapur’daki en pahalı evler arasında yer alıyor.

Bu yüzden de uzun üredir Singapur’da aşırı zenginliğin sembolü olarak görülüyor.

Zhu Su’nun karısı Tao’nun da Singapur’daki Dalvey Yolu üzerinde 28,5 milyon Singapur doları değerinde başka bir müstakil evi de bulunuyor. Çiftin ayrıca Goodwood Grand’da 6.25 milyon Singapur doları değerinde başka bir evi daha var.

Son bir kaç haftadır büyük düşüş yaşayan Zhu Su ve şirketi Three Arrows Capital sıkıntılı günler geçiriyor.

Eski okul arkadaşları olan Su Zhu ve Kyle Davies tarafından 2012 yılında kurulan piyasanın en büyük kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’ın UST ve LUNA çöküşü öncesinde Nisan ayında yönetim altında yaklaşık 3 milyar dolarlık varlığı bulunuyordu.

Ancak Mayıs ayında yaşanan UST ve LUNA çöküşünden sonra 3AC büyük zarara uğradı. Şirket halihazırda alacaklılarına borçlarını ödeyemediği için bir tasfiye süreci karşı karşıya bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları