binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de Boğa Beklentileri Artıyor! Bernstein Analistleri BTC Fiyat Hedefini Yükseltti!

Bitcoin’de Boğa Beklentileri Artıyor! Bernstein Analistleri BTC Fiyat Hedefini Yükseltti!

Bernstein Bitcoin için yıl sonu hedefini 80.000 dolardan 90.000 dolara yükseltti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coindesk’in haberine göre yatırım şirketi Bernstein Bitcoin için yıl sonu hedefini 80.000 dolardan 90.000 dolara yükseltti.

Bernstein BTC dışında madencilik hisse senetlerine ilişkin tahminlerini de güncellerken yarılanma sonrasında hash oranının önceki %15’e kıyasla %7’lik bir düşüş yaşayacağını düşündüklerini söyledi.

Bernsterin analistleri Gautam Chhugani ve Mahika Sapra raporda şu açıklamalarda bulundu:

“Bitcoin’de yarılanma için sayılı günler kalırken BTC yıl sonu hedefimizi 80.000 dolardan 90.000 dolara yükseltiyoruz.

Yeni bir bitcoin boğa döngüsü, güçlü ETF girişleri, agresif madenci kapasitesi genişlemesi ve tüm zamanların en yüksek madenci doları gelirleriyle, Bitcoin madencilik hisselerinin de kripto para döngüsüne maruz kalmak isteyen yatırımcılar için cazip alım fırsatları sunduğunu düşünüyoruz.”

Buna göre Bernstein analistleri CleanSpark (CLSK) için fiyat hedefini 14,20 dolardan 30 dolara Marathon Digital için fiyat hedefini 14,30 dolardan 23 dolara yükseltirken, Riot (RIOT) için fiyat hedefini 22,50 dolardan 22 dolara düşürdü.

Ancak analistler Riot ve CleanSpark’ın kendi kendine madencilik kapasitesine sahip en büyük madenciler olarak sektörde lider olarak ortaya çıkmaya hazır olduğunu belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail