Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'de Boğaların Kazanacağını Söyleyen Analist BTC'nin Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!

Bitcoin’de Boğaların Kazanacağını Söyleyen Analist BTC’nin Bir Sonraki Hedefini Açıkladı!

Kripto para analisti Heisenberg, Bitcoin'in yükselişine devam edeceğini düşünüyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin 2023 yılına güzel bir başlangıç yaptı ve önemli bir ralli yaşadı.

25.000 doların üzerine çıkan BTC, FED tutanaklarının açıklanması öncesinde 24.000 dolar seviyelerine kadar düştü.

Bu düşüş yatırımcıları tedirgin etmeye yeterken, analistler bu yıl güçlü bir performans gösteren Bitcoin’in yükseleceğini düşünüyor.

Bu bağlamda popüler kripto para analisti Heisenberg, twitterdan yaptığı paylaşımda BTC’nin yükselişine devam edeceğini söyledi.

Boğaların Bitcoin fiyatını 25.000-26.000 doların üzerine çıkaracağını savunan analist, BTC’deki bir sonraki önemli seviyenin 30.000 dolar olacağını belirtti.

Bu bağlamda Heisenberg, 25.000-26.0000 doların üzerine çıkan Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesini test edeceğini düşünüyor.

“Bitcoin bu 3-4 günlük hisse senedi satışlarına rağmen bu yıl çok iyi dayandı.

Görünüşe göre boğalar BTC’yi yakında 25-26 bin doların üzerine çıkaracak.

Bitcoin için bir sonraki büyük test 30 bin dolar seviyesidir.”

Yatırımcılar tarafından takip edilen başka bir analist olan takma isimli Inmortal da uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarının zor zamanlar geçirdiği yorumunda bulundu.

Bitcoin 25.000 dolarlık mevcut direnç seviyesini kırmak için mücadele etse de, analistlerin çoğu BTC’nin uzun vadeli performansı konusunda hala yükselişte olduklarını belirtiyor.

Analistler yükselişte olmalarına neden olarak da Bitcoin’in kurumsal yatırımcılar tarafından artan şekilde benimsenmesi ve BTC’nin sınırlı arzı gibi nedenleri gösteriyorlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları