Kripto HaberleriAnalizBitcoin'de (BTC) Eylül Ayında 30.000 Dolar Görülebilir Mi? Analist Değerlendirdi!

Bitcoin’de (BTC) Eylül Ayında 30.000 Dolar Görülebilir Mi? Analist Değerlendirdi!

Takip et

Bitcoin (BTC) fiyatı son birkaç haftadır 20.000 dolar bölgesinde ve civarında dalgalandığından, yatırımcılar lider dijital varlığın önümüzdeki aylarda önceki yüksek seviyelere çıkıp çıkmayacağını merak ediyor.

Bununla birlikte kısa bir süre sonra yazın son ayına gireceğiz ve yatırımcılar Eylül ayı başında 30.000 dolar seviyesinin görülüp görülmeyeceği konusunda şüphe duyuyor.

CryptoYurii, BTC Fiyatının Wyckoff Modeline Göre Eylül Ayına Kadar 30.000 Dolara Yükseleceğini İddia Etti

Kripto para uzmanlarından CryptoYurii, Bitcoin’in kararsız fiyat davranışının, BTC’nin Eylül 2022’ye kadar 30.000 dolara yükseldiğini görebilecek Wyckoff modelinin bir parçası olabileceğini düşünüyor.

Bu model, önemli aşağı yönlü hareketlerin ardından yükselişe geçme olasılığını ifade eden teknik bir göstergedir.

Uzmana göre BTC’de Wyckoff modelinden önce bir “birikim” aşaması gelir ve bunu bir kırılma izler. Bununla birlikte, analiste göre 30.000 dolar seviyeleri Eylül ayı içerisinde görülebilir. Ancak bu seviyeden önce daha derin dipler görmek mümkün.

İlgili Haber
CryptoQuant CEO'su, Bitcoin'de (BTC) Short Squeeze

Kripto Para Topluluğu Bitcoin Fiyatı Hakkında Ne Tahmin Ediyor?

İlginç bir şekilde, CoinMarketCap üzerinde bulunan ve geniş çaplı olarak çok sayıda kişinin katıldığı anketlerde, BTC fiyatı için dikkat çekici tahminler bulunuyor.

33.000’den fazla kişinin tahminlerini gönderdiği ankete göre CoinMarketCap topluluğu Temmuz ayı sonunda mevcut fiyattan %59’luk bir yükseliş ile ortalama 32.792 dolarlık bir fiyat hedefi koymuş durumda.

17.000’den fazla kişinin katıldığı Ağustos ayı anketinde ise kripto para topluluğu BTC fiyatının ortalama olarak 33.019 dolar olacağına inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları