Bitcoin

Bitcoin’de Devam Eden Fiyat Düşüşü Yatırımcıyı Kızdırdı!

Bitcoin fiyatında 10.500 dolar seviyesinden 9.300 dolar seviyesine yaşanan düşüş yatırımcıları kızdırdı.

Çok sayıda Bitcoin yatırımcısı Asyalı son dönemde corona virüsü dolayısı ile paralarının bir kısmını Bitcoin’e yatırmak zorunda kaldıklarını ifade ederken, bazı yatırımcılar ise Bitcoin’e yatırım yapmamak gerektiği konusunda çağrılarını sürdürmeye bu dönemde devam ediyorlar. Bitcoin fiyatı 9.300 dolara kadar düşünce çok sayıda yatırımcı mevcut yatırımlarını satma kararı vermekte zorlanırken, Asya’da birçok Çinli yaşanan düşüşten dolayı paralarının değer kaybetmesine üzülüyor ve fiyat düşüşlerine tepki gösteriyor.

Yatırımcı her an düşüşe hazır olmalı

Asyalı birçok yatırımcı ise herkesin Bitcoin fiyatında düşüş ve yükselişlerin olabileceğine hazırlıklı olması gerektiğine dikkat çekerek, Çinli kripto para yatırımcılarını ödemeler için çok fazla Bitcoin almama önerisi ile destekliyor.

Çin’de corona nedeniyle birçok insan Bitcoin almaya başlamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu