bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'de Son Durum Ne? Altcoinler Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Bitcoin’de Son Durum Ne? Altcoinler Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Aylık kapanışın 58.800$ üzerinde olması durumunda Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş beklentimizi koruduğumuzu aktarmıştık.

Bitcoin’de aylık kapanışın 61.354$’da olarak gerçekleşmesi, altcoinlerdeki risk iştahını yükseltti. Metaverse temalı altcoinler öncülüğünde güzel ralliler izledik.

Bugün Bitcoin hakimiyetindeki %1’lik yükseliş ile birlikte BTC’nin yeniden 63.000$’ın üzerine çıkmayı başardığını gözlemledik.

Bitcoin’de kısa vadeli görünüme baktığımızda, 67.000$’dan gelen düşen trendin kırıldığını ve bu seviye pek çok kez test edildikten sonra yükselişin devam ettiğini görüyoruz.

Bitcoin’de ATH kırıldıktan sonra yaşanan tüm geri çekilmelerin altcoinler için de alım fırsatı olduğunu aktarmıştık. Bu düşüncemizi koruyoruz.

Önümüzde 63.600$’da bir direncimiz bulunuyor. Bu seviye üzerinde yeni bir tepe yapmamız durumunda altcoinlerdeki risk iştahı artacaktır. Bu seviye üzerinde 4 saatlik bir kapanış görürsek, önümüzdeki saatler içerisinde Bitcoin’deki yükselişin devam ettiğini görebiliriz. Zira yarın FED toplantısı var. Market yapıcı FED toplantısı öncesi yatırımcıların risk iştahını yükselterek biraz long biriktirip yarın toplantıya kısa süre kala bunları sıkıştırmak için fiyatı biraz baskılayabilir. Bu nedenle yüksek kaldıraçtan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Kısa vadeli dalgalanmalardan bağımsız olarak Bitcoin ve altcoinlerdeki yükseliş beklentimizi sürdürüyoruz. 58.000$ ve 60.000$ seviyesi korunduğu sürece geri çekilmeleri alım fırsatı olarak değerlendiriyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları