Bitcoin

Bitcoin’de Yükseliş Beklentisi Son Bulmuyor

Bitcoin fiyatında kripto para birimi yatırımcıları daha büyük bir yükseliş beklentisinde.

Kripto para piyasasında son dönemde özellikle beklenen yükseliş bir türlü gerçeğe dönüşmezken, birçok yatırımcı ise bu konuda soru işaretlerine yanıt arıyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği, 10.000 doları görüp görmeyecek olduğu büyük bir soru işareti iken, yatırımcılar bu konuda neler yapabilecekleri konusundan ise emin değil.

Bitcoin’in bugün 8.900 dolara yükselmesi fiyatın yeniden 9.000 dolar olabilecek olduğu beklentisini geri getirdiği, 10.000 dolar beklentisinin ise bu dönemde yatırımcılar tarafından pek de fazla beklenen bir seviye olmadığından söz ediliyor.

Yatırımcıların kısa vadede yükselişe hazır olmasını öneren birçok analist ise kısa dönemde neler olabileceği konusunda bazı soru işaretlerine sahip.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu