Bitcoin

Bitcoin’de Yükseliş Sinyalleri

Bitcoin fiyatında 7.400 dolara yükseliş olması yatırımcılara olumlu olarak geri döndü

Kripto para birimi fiyatında yaşanan son yükseliş yatırımcılar tarafından olumlu karşılandı ve birçok yatırımcı yeniden 8.500 doları görebilecekleri düşüncesine kapıldılar. Kısa vadede 8500 dolar seviyesi beklenmiyor olsa da yakın zamanda 8.000 doların görülebilecek olduğuna dair beklentiler yeniden harekete geçti. Bitcoin bugün 200 doların üzerinde değer kazanarak 250 dolar kadar değer artışı görmüş oldu.

7.150 dolara kadar düştüğü bilinen kripto para biriminin yeniden 7.400 doları görmesi 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüşü engelleyici bir adım olduğu ve yatırımcıların bu konudaki endişesini giderdiği ifade edildi.

Bazı kripto para sahiplerine göre ise yakın bir dönemde 7.000 ve 10.000 dolar arasında fiyat git gelleri yaşanabilir. Analistler Ocak ayında büyük bir yükseliş beklemiyor olsa da her an nasıl iyi gelişmeler olabileceği bilinemez.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu