binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki ATH'yi Bilen QCP Capital Analistleri BTC ve Ethereum İçin Sıradaki Beklentilerini...

Bitcoin’deki ATH’yi Bilen QCP Capital Analistleri BTC ve Ethereum İçin Sıradaki Beklentilerini Paylaştı!

QCP Capital, yeni raporunda Bitcoin ve Ethereum'u değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde durdurulamaz bir ralli yaşarken 72.000 doların üzerine çıkılarak yeni ATH’ya ulaşıldı.

Bu noktada yatırımcılar BTC‘nin yükselişinden memnun olurken bir yandan da rallinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Bu noktada Singapur merkezli kripto para para şirketi QCP Capital, yeni raporunda Bitcoin ve Ethereum’u değerlendirdi.

BTC ve ETH’nin bu gece sırasıyla 72.944 ve 4.094’lük yeni zirvelere ulaştığına dikkat çeken analistler, durumun ETH için daha az iyimser olduğunu söyledi.

Zira dün çıkan raporlara göre spot bir Ethereum ETF’inin onaylanma ihtimali %35 gibi bir olasılıkla fiyatlanmaya başladı. Bu noktada ETH için önümüzdeki 1-2 aylık riskin tersine dönmeye başladığını yani alımlara karşı satımların çoğaldığını belirten analistler ETH fiyatı için durumun nispeten daha az iyimser olduğunu söyledi.

BTC’nin son günlerdeki yükselişiyle Gümüş’ün piyasa değerini aşarak gerçek “Dijital Altın” olmaya bir adım daha yaklaştığını ifade eden QCP Capital analistleri, vadeli işlem piyasasının BTC’de yükselişi göstermeye devam ettiğini söyledi.

Analistler ayrıca fonlama oranlarının yeniden yüksek seviyelere ulaşabileceğini belirterek Bitcoin’deki başka çöküşe karşı temkinli olduklarını belirtti. Bu noktada analistler “düşüş yaşansa bile düşüşlerin çok hızlı bir şekilde telafi edilmesini ve BTC’nin çok hızlı toparlanmasını bekliyoruz.” dedi.

” Bu gece BTC ve ETH sırasıyla 72.944 ve 4.094’lük yeni zirvelere ulaştı.

BTC artık Gümüş’ün piyasa değerini aşarak gerçek “Dijital Altın” olmaya bir adım daha yaklaştı.

Vadeli işlem hacimleri ve çağrılar BTC’deki yükselişi ifade etmeye devam ediyor.

Piyasada spot ETH ETF’leri nispeten düşük bir olasılıkla (%35) fiyatlamaya başlamasıyla birlikte, Ethereum’daki 1-2 aylık riskte tersine dönüşler başladı. (Yani alımlara karşı satımlar çoğalmaya başladı.) Bu yüzden şler ETH için daha az iyimser.”

QCP Capital 15 Şubat tarihli analizlerinde BTC fiyatının halving öncesinde ve Mart sonuna kadar en az 70.000 dolara ulaşması beklediklerini söylemişti. Bitcoin’in 70.000 doları aşması analistlerin tahinlerinde başarılı olduklarını gösteriyor.

İlgili Haber  QCP Capital Analistlerinden Halving Öncesi Bitcoin İçin ATH Sinyali!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail