Ana SayfaKripto ParaBitcoin'deki (BTC) Ters Tahminleri İle Bilinen Ünlü İsim Bu Sefer "Düşüş Bekliyorum"...

Bitcoin’deki (BTC) Ters Tahminleri İle Bilinen Ünlü İsim Bu Sefer “Düşüş Bekliyorum” Dedi

Takip et

Kripto para topluluğunun en ünlü isimlerinden birisi olan Jim Cramer, büyük ihtimalle kişisel olarak sevmediği bir referansa sahip.

CNBC‘nin ünlü sunucusu, kripto para sektörü ile ilgili ne yorum yaparsa yapsın son yıllarda bunun hep tersi yaşandı. Bu da Cramer’i bir noktada “ters indikatör” konumuna düşürdü. Ünlü ismin yaptığı son yorum da bu sebeple kripto para sektörünü heyecanlandırıyor.

Cramer, Yükseliş Sinyali Verdi!

Cramer dün gece katıldığı programda yaptığı yorumunda, kripto para sektörünün gerçekten çöküşe geçtiğini aktardı. Sektörün toplam değerinin 3 trilyon dolardan 1 trilyon dolara kadar gerilediğini ifade eden Cramer, bunun 1 trilyon dolarda da durmayacağını ima etti. Cramer’e göre kripto para sektörünün “gerçek bir değeri” yok ve her an her şey olabilir.

CNBC’nin Squawk Box programını yöneten Cramer, konu hakkında tam olarak şunları söyledi:

Kripto gerçekten patlıyor gibi gözüküyor. 3 trilyon dolardan 1 trilyon dolara geriledi. Neden 1 trilyon dolarda kalsın ki? Burada gerçek değer yok. Sam Bankman-Fried kaç tane şirketi kurtarabilir ki?”

Cramer’in burada ifade ettiği durum ise SBF’in BlockFi ve Voyager gibi şirketleri satın alması veya almaya çalışması. Buna rağmen her geçen gün daha fazla kripto para şirketi zor duruma düşüyor ve Cramer en azından SBF’in bütün şirketleri kurtaramayacağı konusunda haklı olabilir.

İlgili Haber
FTX ve BlockFi Anlaşmaya Vardı: CEO Zac Prince Konuyla İlgili Açıklama Yaptı!

Cramer’in 29 Nisan tarihinde Ethereum (ETH) fiyatı için %40 yükseliş beklediğini belirtmesinden sonra sektörün sert düşmesi ise aslında ünlü ismin yorumlarının tam tersinin çıktığına işaret ediyor.

Özellikle ABD’de Cramer “ters indikatör akımı” tüm sosyal medya tarafından oldukça yaygın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları