AltcoinHaberler

Bitcoin’deki Düşüşe Rağmen Bu Üç Altcoin Yükselişe Geçti!

Bazı projeler piyasadan pozitif ayrışıyor.

Bitcoin’deki geri çekilme altcoin marketi kana bularken bazı projelerin pozitif ayrıştığını görüyoruz.

Altcoinlerdeki günlük kayıplar %10 bandında seyrederken, Cosmos (ATOM) öncülüğünde Cosmos tabanlı kripto paraların yükseldiğini görüyoruz.

Cosmos günlük bazda %12,5 primle işlem görmeye devam ederken ona Osmosis (OSMO) ve Akash Network (AKT) eşlik ediyor.

Merkezi olmayan borsa projesi OSMO da Cosmos’a benzer şekilde %10 primle işlem görüyor. OSMO geçtiğimiz hafta neredeyse %50 oranında bir artış göstermişti.

Merkezi olmayan bulut bilişim projesi AKT de günlük bazda %12’ye yakın primleri gördü. Bu projede %57 oranında bir haftalık kazanç sağladı.

Bitcoin ve diğer altcoinler kan ağlarken bu projelerin pozitif ayrışmasında ağda artan aktivitenin etkili olduğu değerlendiriliyor.

DeFi Llama tarafından sağlanan verilere göre Osmosis üzerindeki toplam değer bu hafta 1 milyar doları aştı.

Akashlytics’e göre de AKT üzerindeki aktivite artışı nedeniyle günlük AKT harcaması ciddi oranda arttı.

Yeni yıla çok iyi başlamayan kripto para piyasasına meydan okuyan Cosmos projeleri bu performanslarını devam ettirebilecek mi takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu