binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki Yükseliş Devam Edecek Mi? BTC'de 150 Bin Dolar Bekleyen Bernstein'dan Rapor!

Bitcoin’deki Yükseliş Devam Edecek Mi? BTC’de 150 Bin Dolar Bekleyen Bernstein’dan Rapor!

Bitcoin'de bu döngüde 150.000 dolar bekleyen Bernstein analistleri tahminlerinde ısrarcı olduklarını belirterek Bitcoin'in yükselişine devam edeceğini ifade etti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Nisan ayında ve geçtiğimiz hafta içi yaşanan düşüşler sonrasında bazı analistler Bitcoin fiyatı için olumsuz tablolar çizerken, BTC düşüş beklentisinin aksine yeniden atağa geçti.

Bu noktada Mayıs ayının ikinci haftasına pozitif başlayan BTC, 65.000 doların üzerine çıktı.

Bu yükseliş, piyasayı hareketlendirirken yükseliş yönlü tahminler de gelmeye devam ediyor.

Bitcoin’de bu döngüde 150.000 dolar bekleyen Bernstein analistleri tahminlerinde ısrarcı olduklarını belirterek Bitcoin’in yükselişine devam edeceğini ifade etti.

The Block’un haberine göre, Bernstein analistleri Gautam Chhugani ve Mahika Sapra müşterilerine gönderdikleri bir notta 150.000 dolarlık tahminlerinin hala geçerli olduklarını belirtti.

“Bitcoin son haftalarda 56.000 dolar seviyelerine kadar uzanan bir düzeltme yaşadı. Ancak bu gayet normal bir durum. Bu düzeltme kripto para borsalarındaki vadeli işlem sözleşmelerindeki aşırı kaldıracı etkili bir şekilde temizledi.

Zira metrikler hâlâ Bitcoin’in yükselişin erken aşamasında olduğuna işaret ederken, bu düzeltmenin sağlıklı olduğunu gösteriyor.

Bu noktada Bernstein olarak Bitcoin’in 2025 yılı sonuna kadar 150.000 dolara ulaşacağı tahminimizdi yineliyoruz.”

Bitcoin’i 65.000 doların üstüne çıkaran son yükselişi de değerlendiren analistler, bu yükselişte ABD’deki spot BTC ETF akışının net girişlerle pozitife dönmesinin etkili olduğunu ifade etti.

Bu noktada Bernstein analistleri son üç ay içindeki ETF’lere olan güçlü genel girişlerin, şirket hazinelerinin Bitcoin satın alması için yeni teşviklerin, yarılanma sonrası istikrarlı hash oranının, yarılanma sonrası sağlıklı işlem ücretleri ve düşük fiyatlı Bitcoin madencilik ekipmanlarının BTC’nin yükselişine devam edeceğine dair sağlıklı işaretler olduğunu da ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail