binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin'deki Yükseliş Rahatlama Rallisi Mi? BTC İçin Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeler...

Bitcoin’deki Yükseliş Rahatlama Rallisi Mi? BTC İçin Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeler Ne?

Popüler analist Rekt Capital, Bitcoin'i değerlendirdi, bu yükselişin rahatlama rallisi olabileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde FED kararı öncesinde yükseliş yaşanırken yatırımcılar bu yükselişin boğa rallisi mi yoksa boğa tuzağı mı olduğu konusunda ikileme düştü.

Bu noktada popüler analist Rekt Capital, Bitcoin’i değerlendirdi.

Bitcoin’de aylık kapanışın önemli olacağına dikkat çeken Rekt Capital, BTC’nin geçtiğimiz yıl aylık desteklerini dirençlere dönüştürme eğiliminde olduğunu belirtti.

Bu bağlamda 27.100 doların önceden BTC için önemli bir destek seviyesi olduğunu belirten analist, 27.100 doların üzerinde bir aylık kapanışın, bu seviyeyi destek olarak geri kazanmaya yaklaştırabileceğini söyledi.

Ancak 27.100 doların altındaki bir aylık kapanış bu seviyenin yeni direnç olarak onaylanmasına neden olurken ve bu yükselişin bir rahatlama rallisi olduğunun anlaşılmasını sağlayacak.

“Bitcoin’de yaklaşan Aylık Mum Kapanışı çok önemli olacak.

Çünkü geçtiğimiz yıl BTC eski aylık desteklerini yeni dirençlere dönüştürürken uzun ters fitiller üretme eğiliminde olduğunu gösterdi.

Bu fitiller +%8’e kadar uzunlukta olabilir.

Burada 27.100 doların üzerinde +%7’lik bir yükseliş fitili ve 27.100 doların üzerinde bir Aylık Kapanış, fiyatı yakın zamanda kaybedilen bu seviyeyi destek olarak geri kazanmaya yaklaştırabileceğini gösterir.

Ancak 27.100 doların üzerinde bir fitil olur, bu fitille beraber 27.100 doların altında bir Aylık Kapanış olursa muhtemelen 27.100 doların yeni direnç olarak onaylanması ve bu yükseliş hareketinin bir rahatlama rallisi olduğu anlamına gelecek.”

Bu yükseliş muhtemelen 23.000 dolar bölgesine düşmeden önce 27.100 doların yeni direnç olarak onaylanacağı bir rahatlama rallisi olabilir.

27.100 dolar kaybedilirse bir sonraki büyük aylık destek 23.000 olabilir.”

Rekt Capital başka bir paylaşımında da Bitcoin’in “Ayı Bitcoin Fraktalı” oluşturuyor olabileceğine dikkat çekti.

Bitcoin’in yeni bir düşük/yüksek seviye için bir rahatlama rallisi geliştirerek Çift Tepe oluşturma geçmişi olduğunu belirten analist, bu fraktalin oluşması durumunda BTC için olası senaryonun ne olacağını da tahmin etti.

“Görünüşe göre Bitcoin’in, kırılmadan önce yeni bir Düşük/Yüksek seviye oluşturmak için bir rahatlama rallisi geliştirerek Çift Tepe oluşturma geçmişi var.

Bu fraktal gerçekleşirse mevcut 2023 döngüsüne nasıl yansır? sorusunun olası cevabı şu şekilde olabilir:

‘Bitcoin düşüş fraktalını etkinleştirmek için 26.000 doları kırmadan önce bir rahatlama rallisi yaşar. Ve BTC bu rahatlama rallisinde 29.000 dolara kadar yükselebilir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail