Bitcoin

Bitcoin’i 12.470 Dolardan Alanlar İçin Bekleyiş Sürüyor

Bitcoin kısa süre önce 12.470 dolara kadar yükseldi.

Piyasaya bir anda katılmış halde kendilerini bulan yüksek fiyatlardan alım yapan Bitcoin yatırımcılarının sayısı oldukça fazla. Bu yatırımcılar, özellikle son dönemde çok ciddi değer kayıpları ve değer kazançları arasında kalırken, 12.000 dolardan 300 dolar altında seyreden Bitcoin fiyatı bu yatırımcıların gergin bekleyiş yaşamasına sebep oluyor.

Bitcoin’in yeniden 12.470 dolara yükselmesi durumunda bile satış yapıp yapmamak konusunda kafa karışıklığı yaşayan yatırımcılar, özellikle de daha yüksek seviyelerin görülüp görülmeyeceği konusunda soru işaretlerinin giderilemediğinden yakınmaktalar.

Bitcoin bu dakikalarda 11.700 dolar seviyesinden kendisine alıcılar ararken, özellikle de 12.000 doları yeniden görüp görmeyeceği, 13.000 dolar ve üzerindeki beklentilerin tutup tutmayacağı büyük bir belirsizlik içerisinde. Yakın zamanda 12.000 dolar beklentisi ise düşük seyrediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu