Kripto HaberleriBorsaBitcoin'i (BTC) Ateşleyen Coinbase Her Bir Çalışanına 25.000$ Değerinde Hisse Dağıttı!

Bitcoin’i (BTC) Ateşleyen Coinbase Her Bir Çalışanına 25.000$ Değerinde Hisse Dağıttı!

Takip et

Günün en önemli gündem maddesi olan Coinbase listelemesi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Coinbase bugün yapılacak listeleme öncesi 1700 çalışanına 100’er tane Coinbase hissesi dağıttı.

Nasdaq tarafından açıklanan 250$’lık referans fiyat baz alındığında Coinbase her bir çalışanına 25.000$ hediye etmiş oldu.

İlgili Haber
Nasdaq, Coinbase İçin Hisse Başına Fiyatı Belirledi: Fiyat Beklenenin Altında Mı?

Uzmanlar bugünkü açılışta Nasdaq tarafından belirlenen referans fiyatın çok daha üzerinde bir değerleme bekliyor. Beklentilere uygun olarak listeleme gerçekleştikten sonra 500$ ve üzerinde bir değerleme olması durumunda çalışanların hediyesi 50.000$ değerine ulaşacak.

Coinbase sözcüsü Coindesk’e verdiği demeçte çalışanlarına gösterdikleri minnettarlığın bir göstergesi olan bu dağıtımı doğruladı.

Nasdaq tarafından dün yayınlanan referans fiyata göre Coinbase’in açılış öncesi değerlemesi 66.5 milyar dolar seviyelerinde.

İlgili Haber
Binance, Coinbase Hisse Senedi Tokeni COİN'i Listeliyor! Coinbase BNB'yi Listeleyecek Mi?

2012 yılında Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından kurulan Coinbase, Mart 2021 itibariyle ticaret hacmine göre ABD’nin en büyük kripto para borsası oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları