Binance CoinBorsaHaberler

Binance, Coinbase Hisse Senedi Tokeni COİN’i Listeliyor! Coinbase BNB’yi Listeleyecek Mi?

Coinbase'in bugün Nasdaq'ta listelenmesi tarihte yerini alacak.

Bütün kripto para dünyası için önemli bir güne şahitlik yapıyoruz. Yıllarca balon ve ponzi olarak nitelendirilen kripto para dünyası her alanda varlığını sağlamlaştırmaya ve kendisini ispatlamaya devam ediyor.

Bugün bir ilk yaşanacak. İlk defa bir kripto para borsası ABD’nin önde gelen endekslerinden birisinde listelenecek.

Coinbase’in bugün Nasdaq’ta listelenmesi sektörün gelecekteki yönünü anlamamıza yardımcı olurken, bu olay önemli bir mihenk taşı olarak tarihte yerini alacak.

Coinbase’in listelenmesi kurumsal yatırımcılara dolaylı yoldan Bitcoin’e yatırım imkanı sunacağını için bugünkü ilgi Bitcoin ETF’sinin küçük bir provası olarak da değerlendirilebilir.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance de Coinbase’e desteğini açıkladı. Binance’den kısa süre önce yapılan duyuruda Coinbase hisse senedi jetonunun (COIN) bugün listeleneceği duyuruldu. Açıklamada Türkiye’de ikamet edenler için bu ticaretin mevcut olmayacağı bildirildi.

“Binance, 2021-04-14 (UTC) tarihinde Coinbase Hisse Senedi Jetonunu (COIN) listeleyecek ve bu sırada COIN / BUSD ticaret çifti açık olacak.

Binance Hisse Senedi Jetonları,  temel menkul kıymetlerden oluşan bir saklama portföyü tarafından tamamen desteklenen sıfır komisyonlu dijital belirteçlerdir. Hisse senedi token sahipleri, potansiyel temettüler de dahil olmak üzere temel hisselerin ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla hisse senedi jetonu ve özelliği listeleyerek piyasa talebine yanıt vermeye devam edecek. Hisse senedi jetonlarının ticareti, geleneksel değişim saatlerini takip edecek ve Çin Anakarası, Türkiye ve diğer kısıtlanmış yargı bölgelerinde ikamet edenler için mevcut değildir.”

Binance CEO’su CZ; “Bir borsa olarak bu ticaret hacmini kaçırmak istemiyoruz ve COİN’i listeleyeceğiz.” dedi.

Bu paylaşımın ardından ünlü CEO hafif sitemkar bir twit daha attı. Diğer borsaların BNB’yi listelememesini eleştirerek “büyük bir ticaret hacmini kaçırıyorlar. Biz tüm coinleri aynı şekilde değerlendirip listeliyoruz. Zihninizi açın” dedi.

Binance’ın bu hamlesi sonrası “Coinbase’de BNB’yi listeleyecek mi?” sorusu akılarda yerini aldı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu