BitcoinHaberler

Bitcoin’i Eleştirmekte Uzman Olan Peter Schiff, BTC’lerini Kaybetti

Peter Schiff yine Bitcoin haberiyle gündemde.

Bitcoin’i eleştirmesiyle ünlenen ve katıldığı her programda bu teknolojinin saçmalık olduğuna değinen Peter Schiff, bu tutumuyla birçok kişinin tepkisini topluyor.

Dün yine Bitcoin hakkında konuşan ünlü isim, Twitter üzerinde elinde olduğu Bitcoin’lere erişiminin kaybolduğunu ve cüzdan şifrelerini unuttuğunu ifade ederek şu açıklamayı yaptı:

“Daha önce birçok kez Bitcoin sahibi olmanın kötü bir fikir olduğunu söylesem de bu kadar kötü olabileceği benim bile aklıma gelmemişti.”

Ünlü isimlerden kendisine gelen yardım çağrılarını da reddeden Peter Schiff, “Bitcoin nasıl olsa bir gün sıfırlanacaktı sadece bu olayı biraz erken yaşamış oldum.” dedi.

Bu açıklamalarından sonra böyle bir olay olmadığını düşünen yatırımcılar, Peter Schiff’in Bitcoin’in adını lekelemek ve güvensiz gibi göstermek için böyle bir hamle yaptığını iddia ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu