Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'i geçmeye mi hazırlanıyor? - Ripple

Bitcoin’i geçmeye mi hazırlanıyor? – Ripple

Takip et

Ripple’ın Bitcoin‘i bu sene kar marjı olarak geçmeye hazırlandığına dair iddialar arttı. Yatırımcıların büyük bir kısmını ilgilendiren kar konusunun çok yakın zamanda yatırımcılarca tartışma konusu olmaya başlaması ve sürekli farklı fiyat değişimleri görülmesinin birçok sebebi olduğu belirtildi. Yatırımcılar ise Bitcoin ve Ripple arasında bir tercih yapmak istediklerini, bu tercihlerden hangisinin daha fazla karlı olacağını ise bilemediklerini belirterek kararsız kaldıklarını dile getirdiler.

Yatırımcılar için bu sene sonuna kadar eğer Ripple bu şekilde başarılı devam ederse ve sürekli olarak artışlar yaşamayı sürdürür ise yatırımcılardan görecek olduğu ekstra ilgi sonucunda daha fazla yatırımcının ilgisini çekecek ve daha fazla insan Ripple yatırımı yapmaya başlayarak Bitcoin’i bile geçmesinde etkili olacak.

Ripple, Bitcoin‘i aşabilir

Bitcoin’i geçmesinin önünde bir takım engeller olmasına rağmen XRP hala daha güçlü duruşu, sürekli artışlar yaşamaya başlaması ve 0.55 dolardan sonraki hedefinin 0.78 dolar seviyesinde olmasının etkileri ile 1 dolara doğru gidiyor. %100’e varan artışları geçmesi beklenen Ripple’ın bu konuda yatırımcılara sunacak olduğu kar marjı ne kadar olacak bilinmezken, yıl sonunda birçok yatırımcının XRP yatırımından yana tercihini kullanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları