coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin'in 14. En Büyük Balinasından 7.000 BTC'lik Transfer!

Bitcoin’in 14. En Büyük Balinasından 7.000 BTC’lik Transfer!

Büyük bir BTC balinası, Bitfinex'e yaklaşık 244 milyon dolar değerinde 7.000 Bitcoin gönderdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bazı yatırımcılar Bitcoin ve altcoinlerdeki yükselişleri fırsat bilerek kısa vadede kârlarını almayı tercih ederken bazı yatırımcılar da uzun vadede daha fazla kâr almak için beklemeyi tercih ediyor.

Bu noktada bir Bitcoin balinası da 7.000 BTC’yi borsaya taşıdı.

Coindesk’in haberine göre, büyük bir BTC balinası, kripto para borsası Bitfinex’e, yaklaşık 244 milyon dolar değerinde 7.000 Bitcoin gönderdi.

Bitcoin’lerin borsalara taşınması genellikle satış niyetinin sinyalini verse de bu durum her zaman satış olacağı anlamına gelmez.

Ancak balinanın bu transferinin düşük seviyelerden alınan Bitcoin’in Ekim ayında 27.000 dolardan başlayan muhteşem yükselişinin ardından kâr almak için harekete geçtiğinin bir göstergesi olarak yorumlandı.

BitInfoCharts verilerine göre, bu balina Kasım 2022 ile Ocak 2023 arasında 20.000 doların altındaki fiyatlarla 46.500 Bitcoin biriktirdi.

Bu rakam bu balinayı dünya çapında 14. en büyük BTC sahibi yapmış oldu.

Bu balina daha sonra Mart ayının sonlarında ve Nisan ayının başlarında toplam 36.500 BTC’yi Bitfinex’e transfer etti. Bu transferden sonra balina BTC biriktirmeye devam etti ve Bitcoin’in 26.000 dolara düşmesinden yararlanarak 2.000 Bitcoin daha biriktirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail