binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin'in 70.000 Doların Üstüne Tırmanmasının Ardından Santiment, İki Altcoinde Balina Aktivitesinin Arttığını...

Bitcoin’in 70.000 Doların Üstüne Tırmanmasının Ardından Santiment, İki Altcoinde Balina Aktivitesinin Arttığını Açıkladı!

Kripto para analiz şirketi Santiment, büyük yükselişin ardından iki altcoinde balina aktivitesinin arttığını gözlemledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz platformu Santiment, yayınladığı son değerlendirmesinde piyasasının adeta şahlanışının ardından bazı altcoinlere dikkat çekti.

Ethereum Spot ETF’lerinin onaylanabileceğine dair ibarelerin ortaya çıkması ve bunların Bloomberg analistleri Eric Balchunas ve James Seyffart tarafından da doğrulanması ile birlikte Ethereum liderliğinde yükselişe geçmişti.

Santiment analistler, yayınladıkları analizde Optimism (OP) ve Chiliz (CHZ) altcoinlerinde balina aktivitesinin ciddi derecede arttığını açıkladı.

Analistlere göre bu iki altcoinin onchain aktivitelerindeki bu ani yükseliş, iki altcoinde büyük bir volalitenin ve geri dönüşün habercisi olabilir.

Bugünkü gelişmelerin ardından Bitcoin fiyatı uzun bir sürenin ardından 70.000 dolar sınırını aşmayı başardı.

İlgili Haber  Bitcoin ve Ethereum'daki Destansı Sıçrayışın Ardından Büyük Ayı il Capo Bundan Sonra Fiyatta Beklediklerini Açıkladı!

Bununla birlikte onay haberi her ne kadar Ethereum için olsa da ETH’den fazla yükselen altcoinler de oldu. Ethereum katman-2 protokolü Lido Dao, merkeziyetsiz borsa Uniswap ve Ethereum tabanlı bir memecoin olan PEPE, çift haneli yükselişler gösterdi.

Diğer taraftan büyük yükseliş yaşayan piyasaya rağmen GALA ve XMR ise düşüş gösteren altcoinler olarak göze çarpttı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail