binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ve Ethereum'daki Destansı Sıçrayışın Ardından Büyük Ayı il Capo Bundan Sonra...

Bitcoin ve Ethereum’daki Destansı Sıçrayışın Ardından Büyük Ayı il Capo Bundan Sonra Fiyatta Beklediklerini Açıkladı!

Kripto para analisti il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında yükselişten sonraki ilk yorumlarını takipçileriyle paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasındaki son büyük yükselişin ardından en tanınmış analistlerden biri olan il Capo of Crypto, neler beklediğine dair konuştu.

23 Mayıs tarihinde son karar tarihi olan Ethereum Spot ETF’leri için neredeyse tüm analistler ve piyasa bir ret kararı bekliyordu. Fiyatlarda bunun etkisiyle baskılanmıştı.

Bugün gerçekleşen ve ciddi anlamda sürpriz bir gelişme olarak Bloomberg analistleri Eric Balchunas ve James Seyffart, yaptıkları açıklamada bazı duyumlar aldıklarını ve Ethereum Spot ETF’lerinin onaylanma olasılığını %25 seviyesinden %75’e çıkardıklarını bildirdi. Her ne kadar eski resmi tahminleri %25 olsa da Bloomberg analistleri onaya pek ihtimal vermiyordu.

İlgili Haber  Kripto Para Piyasası Şahlandı! Ethereum Dakikalar İçinde Yüzde 7 Yükseldi, Bitcoin 69.000 Doları Aştı! Neler Oluyor?

Şimdi ise piyasada büyük bir umut duygusu hakim ve piyasa yükselişe geçti.

Kripto para analisti il Capo ise yayınladığı mesajında Bitcoin’de kendi hedefi olan 69.000 dolar ila 70.000 dolar arasına ulaşıldığını bildirdi. Ethereum’u değerlendiren analist, boğa onayı olarak nitelendirdiği 3.300 dolar direncinin kırıldığını söyledi.

il Capo, Ethereum ve Solana liderliğinde yükseliş başladığını belirtti ve çoğu altcoinin de bunları takip edeceğini düşündüğünü paylaştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail