coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Piyasası Şahlandı! Ethereum Dakikalar İçinde Yüzde 7 Yükseldi, Bitcoin 69.000...

Kripto Para Piyasası Şahlandı! Ethereum Dakikalar İçinde Yüzde 7 Yükseldi, Bitcoin 69.000 Doları Aştı! Neler Oluyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası, ani bir yükseliş ile karşı karşıya kaldı.

Daha önce Ethereum Spot ETF’lerinin SEC tarafından onayı konusunda son derece kötümser olan Bloomberg analistleri Eric Balchunas ve James Seyffart, son yayınladıkları güncellemede bazı duyumlar aldıklarını ve onay ihtimalini %75’e çıkardıklarını açıkladılar.

Analistler, onay ihtimalini %75 ile sınırlamaları nedeni olarak ise önümüzdeki günlerdeki muhtemel dosyalamalar öncesinde acele etmemek olduğunu söylediler. Yani analistlerin duyumları son derece güçlü olabilir.

Bununla birlikte bu haberin ardından Ethereum fiyatı adeta bir şahlanış yaşadı ve dakikalar içerisinde yaklaşık %7 yükseliş yaşadı.

İlgili Haber  Son Dakika: Daha Önce İmkansız Diyen Bloomberg Analistleri Müjdeyi Verdi! "Ethereum Spot ETF'leri Önümüzdeki Günlerde Onaylanabilir"

Diğer taraftan Bitcoin fiyatında da Ethereum kadar olmasa da yükseliş ibareleri görüldü. Dünyanın en büyük kripto parası son bir saat içerisinde %2 değer kazandı ve CoinMarketCap verilerine göre bu yazının yazıldığı anlarda 69.900 dolardan işlem görüyor.

Likidasyon verileri incelendiğinde son 1 saat içerisinde kripto para piyasasında 85 milyon dolarlık likidasyon yaşandığı görülüyor. Likidasyonların 80 milyon doları short pozisyonlarda gerçekleşti. Ethereum 33 milyon dolarlık bir likidasyon yaşarken Bitcoin’de ise miktar 30 milyon dolar oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları