coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Daha Önce İmkansız Diyen Bloomberg Analistleri Müjdeyi Verdi! "Ethereum Spot...

Son Dakika: Daha Önce İmkansız Diyen Bloomberg Analistleri Müjdeyi Verdi! “Ethereum Spot ETF’leri Önümüzdeki Günlerde Onaylanabilir”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg analisti Eric Balchunas, yaptığı açıklamasında Ethereum Spot ETF’leri ile ilgili olarak bazı duyumlar aldıklarını, daha önce %25 olarak açıkladıkları onay ihtimalini %75’e çektiklerini bildirdi.

Balchunas, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“James Seyffart ve ben spot Ether ETF onayı ihtimalimizi %75’e çıkarıyoruz (%25’ten), bu öğleden sonra SEC’in bu konuda 180 derece dönebileceğine dair konuşmalar duyduk (giderek daha politik bir konu), bu yüzden şimdi herkes telaş içinde (bizim gibi herkes reddedileceğini varsayıyordu). Ancak yine de daha fazlasını, örneğin dosyalama güncellemelerini görene kadar ihtimali %75 ile sınırlandırıyoruz.”

James Seyffart, Eric Balchunas’ın açıklamasının ardından şunları söyledi:

“Bu hafta Spot Ethereum ETF onaylarında işler iyiye gidiyor. Oranlarımızı %75’e yükseltiyoruz.
Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, Ethereum taraftarlarından bu konuda çok fazla tepki alacağım. Ancak birden fazla kaynaktan duyduğumuz şey bu. Eğer haklıysak önümüzdeki günlerde bir sürü dosyalama görmeliyiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları