Bitcoin

Bitcoin’in (BTC) Kan Kaybı Nerede Duracak? Analistten Nokta Atışı Tahmin!

BTC'nin düşüşü bu noktada son bulabilir.

Bitcoin (BTC) son 1 haftadaki fiyat hareketleri ile piyasada yeni olanlara aslında ayı piyasasında neler görülebileceğinin fragmanını izletti.

Lider kripto para biriminin 48.000 dolar seviyesinden 41.000 dolara kadar gerilemesi bazı yatırımcıları zaten paniğe sürüklese de tecrübeli kesim düşüşün daha devam edebileceğini biliyor.

Peki bu kan kaybı tam olarak nerede son bulacak?

İlgili Haber
Bitcoin'de (BTC) Korkulan Oldu: Şimdi Fiyat Nereyi Hedefliyor?

Bitcoin Nerede Duracak?

BTC/USD paritesi an itibarıyla 42.000 dolar desteğini de kaybetti ve bazı borsalarda 41.000 dolar seviyesine adım atıldı. Çok kritik olan 42.000 doların günlük kapanışta kaybedilmesi, işi iyice içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Ünlü bir analist ise nokta atışı tahmininde BTC’nin düşüşünün tam olarak duracağı yeri açıkladı.

Popüler kripto para analisti Smart Contracter, takipçilerine yönelik yaptığı açıklamada önce sert düşüş sonra yükseliş beklediğini belirtti.

Analist, 2019 yılındaki grafiği incelediğini ve buna göre aslında BTC’nin 37.500 dolar seviyelerinde dip yapabileceğini ifade etti. Analist, bu yapının daha önce de görüldüğünü ve 37.500 dolardan sonra bizi yeniden yükselişin beklediğini ifade etti.

Smart Contracter’ın fikrine göre BTC’nin önü hala çok beklenen 100.000 dolar için açık. Analist, 100.000 doların 2022 yılında görüleceğini belirtse de öncelikle 37.500 doların test edileceğini ortaya attı.

BTC’nin 37.500 dolara gerilemesi aslında tek bir desteğin kaybedilmesine bakıyor. 42.000 dolar altı hacimsiz bir kapanış, fiyatı kısa sürede 40.000 dolar altına çekebilir ve buradaki panik satışlar dakikalar içerisinde beklenen noktaya gelinmesine yol açabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Uganda’da sular kesilmiş. Bitcoin etkilenir ve düşer.

Anonim

0 lansın oda kurtulsun bizde kurtulalım oyuncak ettiler iyice piyasayı şerefsizler

Anonim

Amaçları bizi yıldırmak


Başa dön tuşu