Kripto HaberleriAnalizBitcoin'in dibi gördüğü hakkındaki iddialar artıyor

Bitcoin’in dibi gördüğü hakkındaki iddialar artıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Birçok analist artık Bitcoin‘in bu seneki dibini gördüğü konusunda hemfikir. En son bu konuda açıklama yapan ünlü milyarder ve kripto para boğalarından birisi olan gösterilen Michael Novogratz, Bitcoin’de dibin görüldüğü ve patlamaya hazır olduğu açıklamasında bulunmuştu.

İlgili Haber
Kripto paralar geçen yılki rekor artış seviyesinin başladığı noktaya tekrar geldi

Bunun yanı sıra Williams %R olarak adlandırılan bir indikatör incelendiğinde Bitcoin’in aşırı satım noktasında olduğu görülüyor. Bu indikatör  -100 ila 0 arasında bir değer alıyor ve -80’in altındaki durumlar aşırı satım anlamına geliyor. Yani Bitcoin’in bu fiyat seviyelerinden yükseleceği düşünülüyor.

En son bu durum yaşandığında Bitcoin yaklaşık 6000 dolar seviyelerin 7350 dolar seviyelerine kadar hızlı bir yükseliş sergilemişti.

Birçok analiste göre dünyadaki yorumlanması en zor graifklerden birisi Bitcoin grafiği. Hal böyle olunca sadece indikatörlere bağlı kalmamak ve piyasadaki olumlu-olumsuz bütün haberleri bilip yatırımı buna göre şekillendirmekte fayda var.

Kritik olarak gösterilen yeni başlayacağımız bu haftada her ne kadar Bitcoin‘in 7350 dolar seviyelerine kadar tırmanacağı öngörülse de, bunun aksinin olması piyasa için olumsuz olacaktır.

Olası düşüşlerden en az şekilde zarar etmek için yatırımınıza stop-loss emri koymanız öneriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay