Ana SayfaHaberlerKripto paralar geçen yılki rekor artış seviyesinin başladığı noktaya tekrar geldi

Kripto paralar geçen yılki rekor artış seviyesinin başladığı noktaya tekrar geldi

Takip et

Kripto para yatırım şirketi olan Galaxy Digital Capital Management CEO’su Mike Novogratz, twitter üzerinden kripto para piyasaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında kripto paraların performansını ölçmek için kullanılan Bloomberg Galaxy Kripto Para Endeksi (BGCI) grafiğini değerlendirip, kripto paraların geçen yılki patlama noktasına geldiği ifade etti.

Daha önceki açıklamalarında birçok kez kripto para ve Blockchain konularına değinen Novogratz, çoğu büyük şirketin önümüzdeki bir kaç sene içerisinde Blockchain teknolojisini ve kripto paraları kullanacağını ifade etti. Bu teknolojilerin yaygınlaşması için önümüzde 5 senelik bir süreç olduğunun altını çizdi.

Grafikteki bu noktaya ulaşılmasından sonra kripto paralarda yukarı yönlü artış dikkatlerden kaçmadı. Tekrar 200 milyar dolar seviyelerine yaklaşan kripto para piyasa hacmi, son 24 saat içerisinde yeşil renge büründü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları