Bitcoin

Bitcoin’in Yükselmesi Balinaların Bir Oyunu Mu?

Bitcoin fiyatında beklenmeyen bu fiyat artışlarının balinaların bir oyunu olabileceği iddiası yeniden zirveye yükseliyor.

Piyasa hacmi ve fiyatı bakımından en büyük kripto para olan Bitcoin’in yakın zamanda değerine değer katıyor olması yatırımcıların aklında olan endişelerin pik yapmasına sebep oldu.

Kripto para birimi yatırımcıları 10.000 dolara yükselmeyen ancak kendilerini 10.000 dolara yükselecek gibi heyecanlandıran Bitcoin fiyatının 9.800 dolardan kendisine alıcı bulduğunu, 10.000 dolar seviyesini kısa süre sonra geçip beraberinde beklenmeyen 7.000 doların altına düşüşlerin olup olmayacağını sorgulamaya başladı. Bazı kripto para sahibi kimseler ise bu durumun ardında balinaların her zaman olduğu gibi varolduğunu, yine kazanç elde edecek olanların kripto para piyasasında kazançlarına kazanç katacak olanların akıllı hareket edenler olduğunu açıkladı.

Ne olursa olsun, bugün yatırımcıların balinaların bu eylemlerinin bir eseri olarak kazanç elde etmemelerinin önünde sadece kendilerinin kararları olabilir, başka hiçbir sebep olmadı, olmayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu