binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitfinex Analistleri Bitcoin ve Ethereum'daki Son Durumu Değerlendirdi, Beklentilerini Açıkladı!

Bitfinex Analistleri Bitcoin ve Ethereum’daki Son Durumu Değerlendirdi, Beklentilerini Açıkladı!

Bitfinex analistleri Bitcoin ve Ethereum'daki son durumu değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcılar Mart ayında yaşanan yükseliş ve ATH sonrasında Bitcoin ve altcoinlerde yükselişin devam etmesini beklerken Bitfinex analistlerinden olumlu bir rapor geldi.

Haftalık Bitfinex Alpha raporunda Bitcoin ve piyasadaki kısa vadeli satış baskısının yavaşladığını belirten analistler, BTC‘de beklenenden daha erken bir toparlanma gelebileceğini ima etti.

Kısa vadeli yatırımcıların satış yaptığının ve kâr elde ettiğini gösteren Borsa Balina Oranında geçtiğimiz haftalarda ani artış yaşandığını belirten analistler bu oranın yavaş yavaş normale döndüğünü ve istikrar kazandığını belirtti.

Bu durumun düzeltmenin daha fazla devam etmesinin önlendiğine dair bir işaret olduğunu söyleyen analistler toparlanmanın hızlı olabileceğini söyledi.

Borsa Balina Oranı dışında MVRV oranının da toparlanma ve yükseliş sinyali verdiğini belirtti.

Bitfinex analistlerine göre MVRV oranı yerel dip seviyesine ulaştı ve satış baskısı azalıyor.

“Ayrıca, kısa vadeli sahiplerin MVRV oranı 0,96 seviyesinde olup, bu seviye genellikle piyasanın toparlanmasından önce gelen bir seviyedir.

Bu durum, kısa vadeli yatırımcıların satışlarının tükenme noktasına yaklaştığını gösteriyor. Bu da toparlanmanın hızlı olabileceği anlamına geliyor.”

Son olarak Ethereum’da değinen analistler, ETH ETF’lerine dair belirsizliğin fiyata da yansıdığını belirterek fiyatın orta vadede hangi yönde hareket edeceğinin tahmin edilmesinin zor olduğunu ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail