BorsaHaberler

Bitfinex’ten Kullanıcılarına Yeni Hizmet!

Bu yeni hizmet bireysel müşterilerden çok kurumsal yatırımcıların işine yarayacak.

Yurt dışında faaliyet gösteren kripto para borsalarından biri olan Bitfinex, kullanıcı platformuna ana hesaplara bağlı yeni alt hesaplar açabilme hizmeti getirdi. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar ana hesaplarına bağlı 100 farklı alt hesap açabilecekler.

Borsanın bireysel müşterilerden ziyade kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği bu hizmet sayesinde yatırımcılar işlem ücretlerinde indirim elde edecek, alt hesaplardan farklı bir alt hesaba para aktarımı yapabilecek, onaylanmış olmak suretiyle istedikleri herhangi bir alt hesabın bilgilerini paylaşabilecek, kripto para alım satımı gerçekleştirebilecekler.

Özellikle büyük çaplı yatırım firmaları için son derece kullanışlı olan bu yeni özellikle alt hesap bilgileri yöneticilerin direktifleriyle farklı farklı personellerin yetkisine devredilebilecek. Ayrıca firmalar, tek bir ana hesap üzerinden birçok farklı yatırım yöntemini test etme imkanını da elde etmiş olacaklar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu