Kripto HaberleriHaberlerBitmain 15 milyar dolar değerini aştı!

Bitmain 15 milyar dolar değerini aştı!

Takip et

Bitmain’in mevcut piyasa değerinde yeni rekorlar kırıldı ve şirket 15 milyar dolar değerin üzerinde bir değere sahip oldu. Sürekli olarak farklı ülkelerde yeni girişimlerde bulunan ve ucuz enerji fiyatlarının olduğu ve özel enerji fiyatları tekliflerinin verildiği ülkeleri hedefine koyan Bitmain, ürettiği Bitcoin sayesinde dünyada bir ilki başardı.

Madencilik yaparak bu kadar büyük bir gelire ve piyasa değerine sahip tek şirket konumunda olan Bitmain, adım adım ilerlediği 20 milyar dolar rekoruna da gelecek 1 sene içerisinde erişebilecek olduğu tahmin ediliyor. Zorlu madencilik koşullarına rağmen sağlam altyapı ve üst düzey personel ile hareket eden şirketin, bu sayede başarılı olduğu ve bugünlere gelmesinde şirket çalışanlarının çok büyük etkisi mevcut.

Rekor kırdı

15 milyarı aşkın değere sahip olması ile ”daha ne kadar yükselecek?” sorularının beraberinde gelmesine neden olan haberler, madencilik devinin durmadan üretim yapmaya devam edecek olduğunu ve sınırları zorlamak konusunda kesin iddialı olduğunu ortaya koyuyor.

Bitmain’in piyasa değerinin 15 milyar doları aşması ile diğer birçok madencilik çiftliklerinin de hareketlerini takip ettiği ve bu konuda yeni stratejiler üzerinde çalışmak için çaba harcadıkları basına yansıyan haberler arasında.

  • Bitcoin üretimi sürekli devam ediyor
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları