Kripto HaberleriHaberlerBitmain dünyanın en zenginlerinden olabilir

Bitmain dünyanın en zenginlerinden olabilir

Takip et

Çinli madencilik devi Bitmain ile ilgili olarak ortaya atılan iddialar şirketin kısa vadeli programında elde ettiği milyarlarca dolarlık gelirin daha fazla artabilecek olduğu yönünde. Bir gün içerisinde milyarlarca dolar gelir elde edebilecek kapasiteye ve güce sahip olan Bitmain, tüm kripto para madencilerine rağmen çok daha fazla gelir kazanması ve daha fazla değere sahip olması ile dikkat çekiyor.

18 milyar dolarlık bir gelir kazanmayı hedefleyen ve halka arzı ile birlikte Facebook’u dahi geçebilecek olduğu iddia edilen şirket, yatırımcılarına daha fazla kazandıracak iken, kendisi de bir o kadar fazla kazanç sahibi olacak. Kripto para madenciliği konusunda dünyanın en büyükleri arasında birinci sıra yerini kapan şirketin, gerek teknolojik olarak, gerek diğer konularda yatırımcılarına daha fazla kazanç sağlayacak olduğu bekleniyor.

40-50 milyar dolara ulaşabilir

Gelecek süreçte değerinin 40 ila 50 milyar dolar arasına ulaşabilecek olduğu tahmin edilen Bitmain, halka arzının ardından kazanacak olduğu tutar ve diğer yatırımları ile birlikte hem servetine servet katabilecek güçte, hem yatırımcılarına daha fazla kazandırabilecek güce sahip durumda. Kurulduğu günden bugüne kadar en popüler zamanlarını yaşayan Bitmain’in bu fırsatı da iyi değerlendirmesi gerekiyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları