bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerDarbeyle Gündeme Gelen Bitmain'inden Güney Amerika Ülkeleri Adımı

Darbeyle Gündeme Gelen Bitmain’inden Güney Amerika Ülkeleri Adımı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün yeni bir açıklama yapan Bitmain, kripto para birimi madenciliği cihazlarının satışlarını daha fazla hızlandırmak adına Güney Amerika pazarı içerisinde kendisine yeni ortaklar ve alıcılar aramaya devam edeceğini açıkladı. Güney Amerika pazarında kripto para madenciliğinin başta Venezuela olmak üzere Brezilya, Arjantin gibi ülkelerde son derece dikkat çektiği biliniyor.

Trilyon dolarlık Amerikan ekonomisinin direkt olarak etkisi olan Güney Amerika pazarında Amerikan yaptırımlarından dolayı başta Venezuela olmak üzere bazı ülkeler iflas etmiş ve iflah olamaz durumdalar.

Kripto para madenciliğinin Venezuela’da aktif olarak çok fazla sayıda insana ulaştığı (1 milyon civarı olduğu tahmin ediliyor) bilinse de Bitmain’in kendi madencilik cihazlarını satıp satamayacağı hakkında bazı soru işaretleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları