Haberler

Bitmain iflas edebilir!

Dünyanın en büyük madencilik üreticisi konumunda olan ve sürekli basında 15 milyar dolar değeri aştığına dair haberlerin katlanarak arttığı Bitmain ile ilgili yeni ortaya atılan iddialar iç karartacak cinsten. İsrail’de 300 kişilik yeni bir çalışma ekibi kuran ve bu ekibin hemen ardından daha fazla yatırımlar yapmaya devam edecek olduklarının mesajını veren Bitmain yönetimi, bu adımı ile dikkat çekmiş ve madencilik alanında daha fazla çaba harcamaya devam edecek olduklarının mesajını vermişti.

Bitmain hakkında yabancı basında çıkan iddialar ise son kripto para madenciliği işletme ve üretim krizlerinin en fazla Bitmain’i etkileyebilecek olduğunu ve üretimin çok zor olmaya başlaması dolayısı ile kripto para madenciliği yapmanın neredeyse imkansız bir hal almaya başladığı iddia edildi.

Batması durumunda piyasa zarar görür

Kripto para piyasası hacmini ve kripto para fiyatlarını derinden etkileme gücüne sahip olan üretim konusu ve madencilik konusunun Bitmain’in olası batış ve iflası durumunda yatırımcılarca zarar edileceğine işaret ediyor. Yatırımcıların ise kripto para üretimi konusunda yavaş yavaş piyasadan çekilmeye başlayan üretim devleri ve basit üretim yapan kişilerin etkisinin kısa süre sonra piyasa ve fiyatlar ile etkisini göstermesi bekleniyor.

  • Bitmain dünyanın en büyük madencilik üretim devi olarak adını duyurmuş Çin merkezli şirketlerden birisi. Net değeri 15 milyar dolar civarında olan şirketin elindeki ürünlerin değeri ise çok ama çok yüksek.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu