Kripto HaberleriHaberlerBitmain: Jihan Wu artık karar vermeyecek

Bitmain: Jihan Wu artık karar vermeyecek

Takip et

Kripto para madenciliği konusunda dünyanın en büyükleri arasında bulunan Bitmain, halka arz sürecinde bir süredir daha fazla çaba harcıyor ve daha fazla sorun yaşıyor. Jihan Wu ise bir süredir tartışmaların hedefinde olan isim olmasından dolayı bugün şirket tarafından alınan karar sonucunda Bitmain içerisinde karar vermesi yasaklandı ve görevi düşürüldü. Bitmain, Jihan Wu tarafından şirket hakkında ve geleceği hakkında alınacak olan kararlarda sadece gözetmen olarak bulunabilecek ve başka bir görevde olmayacak.

Tartışmaların hedefinde olmasının ötesinde, yaptığı yorumlar ile bu konuda kendisinin görevinin düşürülmesine sebep olmuş olabilecek olduğu değerlendirilen Jihan Wu, konuya dair herhangi bir açıklama yapmadığından dolayı nasıl açıklama yapacak olduğu hala merakla bekleniyor.

Büyük madencilik şirketlerinden birisi

Büyük madencilik şirketleri arasında yer alan ve Çin’de merkezi bulunan Bitmain, konu hakkında kısa süre içerisinde açıklama yapacak mı, yoksa yapmayacak mı merak konusu. Bir süredir madencilik alanında adından söz ettiren Bitmain, halka arz sürecinden hemen sonra daha farklı kararlar vermek zorunda kalacak.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları